Direkt zum Inhalt
KRP1048

Twój talent ma znaczenie!

Szukasz miejsca, gdzie mógłbyś rozwijać swoje pasje i umiejętności? Jeśli TAK to jesteś na dobrej drodze. U nas znajdziesz wiele możliwości!

*
Eweer

Kim jesteśmy

Ingram Micro to międzynarodowa firma dystrybuująca i serwisująca urządzenia elektroniczne. Posiadamy oddziały w Warszawie i we Wrocławiu, gdzie rozwijamy nowe pomysły i kształtujemy przyszłość.

Ingram Micro Polska to miejsce, gdzie rozwijają się nowe pomysły, a talenty kształtują przyszłość. Nasze portfolio obejmuje ponad 150 renomowanych producentów, a w naszym magazynie znajduje się ponad 200 000 różnorodnych produktów, co sprawia, że jesteśmy jednym z liderów branży IT.

Jesteśmy zespołem ponad 100 certyfikowanych inżynierów, gotowych do podejmowania wyzwań i tworzenia innowacyjnych rozwiązań. Nasza firma jest miejscem, gdzie pasja do pracy idzie w parze z profesjonalizmem.

Ingram Micro Polska posiada 4 biura oraz nowoczesnego magazynu. Oferujemy elastyczne godziny pracy, uwzględniające także pracę zdalną, co pozwala na dostosowanie harmonogramu do indywidualnych potrzeb.

Poszukujesz miejsca, gdzie Twoje umiejętności będą doceniane? Przyłącz się do naszej społeczności i wspólnie budujmy przyszłość.

Poznaj nas

Kim jesteśmy

Kim jesteśmy

Ingram Micro to międzynarodowa firma dystrybuująca i serwisująca urządzenia elektroniczne. Posiadamy oddziały w Warszawie i we Wrocławiu, gdzie rozwijamy nowe pomysły i kształtujemy przyszłość.

Ingram Micro Lifecycle współpracuje z największymi markami dystryującymi sprzęt elektroniczny. Posiadamy naszą siedzibę w Pietrzykowicach (tuż pod Wrocławiem) i zatrudniamy ok. 350 wykfalifikowanych pracowników. Każdego dnia wspieramy naszych klientów i rozwiązujemy setki problemów. Tworzymy miejsce pracy skupiające się na rozwoju, efektach i odpowiedzialności za swoje zadania.

Ingram Micro Lifecycle w liczbach:

  • 22 - lata na rynku
  • 13,500m2 - powierzchni, w tym 9000 m2 - w tym przestrzeni magazynowej

Dołaczając do Ingram Micro Lifecycle zyskujesz międzynarodowe doświadczenie, wsparcie profesjonalistów oraz uczenie się od najlepszych!

Poznaj nas

Opinie naszych Pracowników

Nasze benefity

Dofinansowanie do zajęć sportowych

Prywatna opieka medyczna

Dofinansowanie do nauki języków

Dofinansowanie do szkoleń i kursów

Ubezpieczenie na życie

Elastyczny czas pracy

Hybrid work

Dofinansowanie do wypoczynku

Program rekomendacji pracowników

Inicjatywy dobroczynne

Warehouseman

  • Brwinów, Poland

Product Manager

  • Warszawa, Poland

Associate_II_Repair

  • Wrocław, Poland

Discover your next big move

Start your career with us. Browse all our current open roles.

View all jobs

Inside Ingram Micro

What's happening across Ingram Micro? Take a look at some of the latest activities from our amazing teams.

View all stories

Join our talent community

Add your details to our candidate pool so we can stay in touch with the latest roles. If you do not find the job you are looking for please introduce yourself with a CV and let us know the ingredients in your dreamjob!

Join us