Ingram Micro
Join our Talent Network

Product Manager - Retail

Warszawa, Pologne
ID de tâche: 49008

Description

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie analizy sytuacji rynkowej
  • Tworzenie i rozwijanie efektywnych relacji z klientami i dostawcami;
  • Analiza rotacji i planowanie zapasów
  • Koordynowanie zamówień/dostaw towaru z aktualną prognozą zakupów kluczowych klientów;
  • Dbanie o wizerunek IM i budowanie relacji sieciami detalicznymi RTV AGD
  • Realizacja planów sprzedażowych i marżowych

Wymagania:

  • Doświadczenie i duża motywacja do pozyskania wiedzy z zakresu IOT
  • Doświadczenie sprzedażowe w budowaniu relacji z klientami / dostawcami
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • Dobra znajomość j. angielskiego
  • Dobra znajomość Excel
  • Znajomość branży rtv-agd

Oferujemy:

  • Prywatna opieka medyczna, karta Benefit,
  • Możliwość pracy w nowoczesnym międzynarodowym środowisku
  • Praca w miłej atmosferze
  • Duża samodzielność działań

mail

VOUS CHERCHEZ TOUJOURS?

Recevez des mises à jour sur les dernières offres d'emploi qui correspondent à vos compétences.

Inscrivez-vous aujourd'hui