Ingram Micro
Join our Talent Network

Beszerzési adminisztrátor

This job posting is no longer active.

Budapest, Hungary
Job ID: 56645

Description

RUGALMASSÁG - FEJLŐDÉSI LEHETŐSÉG – TÁMOGATÓ KÖZEG  HOME OFFICE - SZAKÉRTELEM - VÁLTOZATOS FELADATOK – GYÜMÖLCS/PIZZA-NAPOK – CÉGES ZENEKAR

Jelenleg Beszerző pozícióba keressük új kollégánkat!

Kik vagyunk?

Az Ingram Micro Magyarország a világ legnagyobb informatikai és telekommunikációs nagykereskedőjének magyarországi leányvállalata, a magyar IT piac egyik legmeghatározóbb szereplője vagyunkKözel 20 éve vagyunk jelen a magyar piacon, és jelenleg több mint 150 alkalmazottal rendelkezünk. Az Ingram Micro a világ 59 országában van jelen, több mint 1.600 gyártó termékeit kínáljuk 59 ország 170.000+ viszonteladója részére. Habár amerikai multinacionális vállalat vagyunk, magyar gyökerekkel is rendelkezünk a cég alapítói révén. Szinte az összes nagy gyártóval kapcsolatban vagyunk, hogy néhány példát említsünk: Cisco, Check Point, Dell Technologies, Hp Inc., Hewlett-Packard Enterprise, IBM, Lenovo, Micro Focus.

Miért jó az Ingram Micronál dolgozni?

Az Ingram Magyarország meghatározó IT disztribútora, ennek köszönhetően újabb és újabb kihívásokkal nézünk szembe, ám pont ezért szükségesek az új, kreatív emberek a csapatba. Az Ingram megadja a kihívások megoldásához szükséges stabil hátteret, amiben mindig komfortosan végezheted a munkádat, és fejlődhetsz. Ezen az úton pedig szakmailag ismert és elismert emberek segítenek, hogy kihozd magadból a maximumot és motivált legyél minden nap.” – Szabina, termékmenedzser

Milyen feladatokban számítunk Rád?

  • Menedzselt gyártók beszállítói rendeléseinek nyomonkövetése, karbantartása.
  • Gyártókkal történő kapcsolattartás, jellemzően angol nyelven.
  • Beszállítással kapcsolatos problémák kezelése.
  • Adminisztrátori feladatok ellátása.

Kit keresünk?

Olyan kollégát keresünk, akit gyors, precíz, önálló és felelősségteljes munkavégzés jellemez, magabiztosan dolgozik Windowsban és Office alkalmazásokbanezen belül pedig legalább középszintű Excel ismeretekkel rendelkezik.

Fontos, hogy jól kommunikálj szóban és írásban magyar és angol nyelven – angolul középfokú szint szükséges.

Emellett szükséges a jó problémafelismerő és megoldó képesség, illetve az agilitás és a proaktív hozzáállás is fontos számunkra.

Előnyt jelent az adminisztrációban vagy logisztikában szerzett tapasztalat, illetve a nagykereskedelemben szerzett gyakorlat.

Ki lesz a vezetőd? Mit kell tudnod a csapatról?

Vezetőd Kekezovics Aurél lesz – aki a Beszerzési csapat vezetője. Személyében egy szakmailag nagytudású vezetővel dolgozhatsz, aki rengeteg értékes tapasztalattal rendelkezik, sokat tudsz majd tőle tanulni. Emellett emberileg is nagyon támoga és korrekt személyiséget ismerhetsz meg benne.

A Purchasing csapatunk jelenleg 7 főből áll, így tudnánk őket röviden jellemezni: inspiráló, agilis csapat, akik nagy tudással és tapasztalattal rendelkeznek.

Hogy fog zajlani a kiválasztás?

Kattints a jelentkezés gombra, és – amennyiben a profilod alapján alkalmasnak látunk a pozícióra - 2 héten belül felvesszük veled a kapcsolatot! Ezt követően a HR csapatunk keresni fog téged, hogy telefonon egyeztessünk, így az önéletrajzodon túl jobban meg tudjuk ismerni egymást. Ezt követően egy – várhatóan - Teams felületen zajló interjúra számíthatsz, ahol a csapat vezetőjével is lehetőséged lesz beszélni, és több információt kapni a csapatról, pozícióról, valamint mi is jobban megismerhetünk téged. Az ezt követő további lépéseket is mindig egyeztetni fogjuk, igyekszünk kellően és időben informálni.

Mi történik, ha csatlakozol az Ingram Microhoz?

Ha új kollégaként csatlakozol hozzánk, akkor a vezetőd, illetve a HR csapat mindenről tájékoztatni fog, az első napoddal, és a későbbiekkel kapcsolatban. Nem leszel magadra hagyva, kapsz magad mellé egy mentort, aki a betanulásod segíti és egy buddyt, aki elsősorban a beilleszkedésedben fog támogatni.

Ha bármilyen kérdésed van, vedd fel velünk a kapcsolatot a lenti elérhetőségek egyikén, kérdezz nyugodtan, beszélgessünk és reméljük, hogy hamarosan a csapatunkban köszönthetünk!

Munkavégzés helye:

Pécs vagy Budapest

Ha további kérdésed van, írj nekünk: [email protected]

#LI-Hybrid
#LI-ZC2

mail

STILL LOOKING?

Get updates about the latest job openings
that match your skills.

Sign up today