Ingram Micro
Join our Talent Network

Product Manager-HUN

Budapest, Hungary
Job ID: 36342

Description

Az Ingram Micro Magyarország a világ legnagyobb informatikai és telekommunikációs nagykereskedőjének magyarországi leányvállalata, a nemzetközi és magyar IT piac egyik legmeghatározóbb szereplője. Cégünk a világ 45 országában több, mint 30.000 munkavállalót foglalkoztat, a magyar piacon pedig közel 20 éve van jelen.

Dinamikus csapatunkba keressük Termékmenedzser kollégánkat.

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a képviselt gyártóval.
  • Kapcsolattartás a gyártóhoz kapcsolódó legfontosabb viszonteladókkal.
  • Termékportfólió összeállítása, készletek folyamatos ellenőrzése, a változások nyomon követése.
  • A termékkel kapcsolatos technikai ismeretek bővítése, ezen keresztül a kereskedők munkájának segítése.
  • Szakmai és kereskedelmi támogatás nyújtása az értékesítők és viszonteladó számára.
  • Termékmarketinghez kapcsolódó feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Termékmenedzser vagy értékesítői munkakörben szerzett tapasztalat.
  • Microsoft Office készségszintű használata.
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés, adminisztrációban való precizitás.
  • Terhelhetőség, agilitás, proaktív hozzáállás.
  • Jó probléma felismerő és megoldó képesség, rendszerszintű gondolkodásra való képesség.
  • Új ismeretek iránti nyitottság és kreativitás.

Előnyt jelent:

  • IT értékesítésben szerzett tapasztalat.
  • Középfokú angol nyelvtudás.
  • Nagykereskedelmi területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

- Versenyképes fizetés és juttatások.

- Stabil, nemzetközi háttér.

- Rendszeres szakmai képzések.

- Korszerű munkakörülmények.

- Karrierépítési lehetőség.

- Inspiráló, agilis csapat.

Munkavégzés helye:

1138 Budapest, Madarász Viktor utca 47-49.

Share: mail

STILL LOOKING?

Get updates about the latest job openings
that match your skills.

Sign up today