Ingram Micro
Join our Talent Network

Pénzügyi munkatárs – AR területre

Budapest, Hungary
Job ID: 39548

Description

Az Ingram Micro Magyarország a világ legnagyobb informatikai és telekommunikációs nagykereskedőjének magyarországi leányvállalata, a magyar IT piac egyik legmeghatározóbb szereplője. A cég közel 20 éve van jelen a magyar piacon, és jelenleg több mint 100 alkalmazottal rendelkezik. Az Ingram Micro a világ 45 országában van jelen, több mint 1.700 gyártó termékeit kínálja 160 ország 200.000+ viszonteladója részére.

Jelenleg megfelelő szakmai tapasztalattal rendelkező, lelkes és motivált jelentkezőket keresünk.

Feladatok:

  • Vevői folyószámla kezelés.
  • Késedelmi kamat kiszámítása, kamatterhelések elkészítése.
  • Kintlévőség kezelési folyamat koordinálása, felügyelete.
  • Kapcsolattartás a vevőkkel, reklamációk kezelése.
  • Szerződések, okiratok ellenőrzése, kezelése, nyilvántartása.
  • Bankkal kapcsolatos adminisztráció, banki utalások összeállítása, tranzakciók rögzítése és könyvelése.
  • Aktív részvétel a havi és az éves zárásokban.
  • Közreműködés a könyvvizsgálatban.

Elvárások:

  • Legalább középfokú pénzügyi-számviteli végzettség.
  • Középfokú angol nyelvtudás.
  • Magas szintű MS Office ismeret.
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség.
  • Megbízhatóság, önállóság, pontosság, nagyfokú precizitás.
  • Önálló munkavégzés mellett képesség a csapatmunkára.

Előnyt jelent:

  • Mérlegképes könyvelői vagy felsőfokú szakmai végzettség.
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban.
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartásban vagy multinacionális környezetben AR területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Stabil, biztos hátterű multinacionális környezet.
  • Versenyképes fizetés és juttatások.
  • Korszerű munkakörülmények.
  • Könnyű megközelíthetőség.
Share: mail

STILL LOOKING?

Get updates about the latest job openings
that match your skills.

Sign up today