Ingram Micro
Join our Talent Network

Młodszy Specjalista ds. Personalnych

Wrocław, Poland
Job ID: 39948

Description

Jesteśmy częścią globalnej firmy INGRAM MICRO, największego na świecie sprzedawcy i dystrybutora produktów elektronicznych, oraz jednego ze światowych liderów w logistyce, handlu i usługach związanych z cyklem życia urządzeń. INGRAM MICRO świadczy usługi dla największych światowych gigantów. Zapewnia swoim partnerom biznesowym wsparcie technologiczne, aby mogły bardziej efektywnie i skutecznie działać na rynkach, którym służą.

Miejsce pracy: Pietrzykowice (pow. wrocławski; gm. Kąty Wrocławskie)

Zadania:

  • Samodzielne prowadzenie administracji kadrowej pracowników: kierowanie na badania wstępne, monitorowanie ważności orzeczeń lekarskich, kompletowanie dokumentacji personalnej.
  • Zakładanie i prowadzenie teczek osobowych.
  • Administracja kadrowa związana z zatrudnieniem pracownika.
  • Obsługa programu Symfonia (wprowadzanie nowych pracowników, zdarzeń, nieobecności).
  • Obsługa programu TMS (elektroniczny czas pracy).
  • Wsparcie w rozliczaniu kart czasu pracy.
  • Przygotowanie raportów, wskaźników, sprawozdań.
  • Administracja i organizacja archiwum.
  • Administracyjne i organizacyjne wsparcie procesów HR.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku z podobnym zakresem zadań.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word).
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Samodzielność, inicjatywa i zaangażowanie w wykonywane obowiązki.
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole.
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
  • Znajomość programu Symfonia będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełny etat.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w organizacji o międzynarodowym zasięgu.
  • Karty podarunkowe na święta
  • Dopłata do karty Multisport
  • Dopłaty do wypoczynku
  • Atrakcyjna oferta ubezpieczenia grupowego
  • Wyjazdy integracyjne
  • Atrakcyjna oferta opieki medycznej

Jeśli zainteresowała cię nasza oferta wyślij swoje CV na adres: [email protected]

Ingram Micro Commerce & Lifecycle Services
Share: mail

STILL LOOKING?

Get updates about the latest job openings
that match your skills.

Sign up today