Ingram Micro
Join our Talent Network

SMB Sales Account Manager

Budapest, Hungary
Job ID: 40749

Description

Stabil nemzetközi hátterű, megbízható cégnél keresel új szakmai kihívásokat? Érdekel az IT világa? Véredben van az értékesítés?

Az Ingram Micro a világ legnagyobb informatikai és telekommunikációs nagykereskedője. Cégünk a világ 45 országában több, mint 35.000 munkavállalót foglalkoztat, a magyar piacon pedig 20 éve van jelen.

Jelenleg dinamikus csapatunkba keressük

Értékesítő

munkatársunkat.

Feladatok:

-          A kijelölt ügyfélkörben eladható gyártók termékeinek értékesítése;

-          Partnercégekkel való proaktív kapcsolattartás, a partner igényeinek felmérése;

-          Új partnerkapcsolatok kiépítése;

-          A partner igények alapján ajánlatadás, az ajánlatok után követése, a termékrendelés és kiszállítás lebonyolítása;

-          Szakmai és kereskedelmi támogatás nyújtása a partnerek számára;

-          Termékmenedzserekkel és társterületekkel való kapcsolattartás.

Téged keresünk, ha:

-          Értékesítői vénával rendelkezel, és van 1-2 éves tapasztalatod

-          Gyorsan és precízen dolgozol;

-          Jól kommunikálsz, könnyen teremtesz kapcsolatot másokkal;

-          Csapatjátékos vagy;

-          Hatékonyan oldod meg a felmerülő problémákat;

-          Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel (MS Office).

Előnyt jelent:

-          Számítástechnikai és telekommunikációs termékek és szolgáltatások ismerete;

-          Nagykereskedelemben/ logisztikai területen szerzett gyakorlat;

-            Középfokú angol nyelvtudás;

-            Felsőfokú végzettség;

Amit kínálunk:

-          Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások;

-          Szakmai fejlődési lehetőség;

-          Stabil, nemzetközi háttér;

-          Korszerű munkakörülmények;

-          Inspiráló, agilis csapat, támogató menedzsment;

Munkavégzés helye:

1138 Budapest, Madarász Viktor utca 47-49.

Share: mail

STILL LOOKING?

Get updates about the latest job openings
that match your skills.

Sign up today