Ingram Micro
Join our Talent Network

PHP Developer

Warszawa, Poland
Job ID: 41609

Description

Miejsce pracy: Warszawa

Jesteśmy częścią globalnej firmy INGRAM MICRO, największego na świecie sprzedawcy i dystrybutora produktów elektronicznych, oraz jednego ze światowych liderów w logistyce, handlu i usługach związanych z cyklem życia urządzeń. INGRAM MICRO świadczy usługi dla największych światowych gigantów. Zapewnia swoim partnerom biznesowym wsparcie technologiczne, aby mogły bardziej efektywnie i skutecznie działać na rynkach, którym służą.

Opis stanowiska:
• Tworzenie i utrzymanie wewnętrznych aplikacji w technologii PHP dla firm z grupy w centralnej i wschodniej Europie.
• Udział w projektowaniu aplikacji i procesów.
• Dbanie o jakości kodu aplikacji
• Praca nad długoterminowymi projektami korporacyjnymi.

Wymagania(co najmniej dwa z poniższych, nie wymagamy, że będziesz umiał od razu wszystko):
• Bardzo dobra znajomość PHP
• Dobrej znajomości relacyjnej bazy danych PostgreSQL
• Umiejętność pracy z GIT
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
• Mile widziana znajomość T-SQL oraz PL/PgSQL.

Oferta:
• Umowa o pracę lub kontrakt B2B
• Szeroki pakiet socjalny(Opieka medyczna, Multisport etc.).
• Praca w przyjaznej atmosferze

Share: mail

STILL LOOKING?

Get updates about the latest job openings
that match your skills.

Sign up today