Ingram Micro
Join our Talent Network

Administrator systemów IT

Wrocław, Poland
Job ID: 43495

Description

Ingram Micro Services jest częścią globalnej firmy INGRAM MICRO, największego na świecie sprzedawcy i dystrybutora produktów elektronicznych, świadczącego usługi dla największych światowych gigantów.

Do naszego oddziału w Pietrzykowicach (gm. Kąty Wrocławskie) poszukujemy osoby na stanowisko:

Główne zadania:

  • Merytoryczne i techniczne wsparcie użytkowników firmy w codziennych problemach
  • Bieżące utrzymanie serwerów, usług oraz oprogramowania
  • Diagnoza oraz usuwanie problemów softwarowych, sprzętowych oraz sieciowych
  • Współpraca z innymi działami w firmie w celu należytego utrzymania usług, serwerów oraz dostarczania rozwiązań dla biznesu
  • Przygotowywanie i utrzymywanie dokumentacji technicznej.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (informatyka lub pokrewne)
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość Windows Server oraz usług (DHCP, DNS, IIS, AD, SCCM, WDS)
  • Doświadczenie w administrowaniu serwerami MS SQL Server
  • Doświadczenie z narzędziami monitoringu (Zabbix)
  • Automatyzacja zadań (AutoIT/Powershell/Bash etc )
  • Znajomość systemów Linux (Debian/Ubuntu/RHEL)
  • Doświadczenie w pracy z Ansible
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie we wdrożeniach/administracji klastrami Kubernetes
  • Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Samodzielność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Praca pod presją czasu
  • Innowacyjne podejście do stawianych zadań i wymagań
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • Chęć dzielenia się wiedzą i dobrymi praktykami z zakresu IT

Oferujemy:

  • Praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynk
  • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • Karty podarunkowe na święta
  • Dopłaty do karty multisport
  • Dopłaty do wypoczynku
  • Atrakcyjna oferta ubezpieczenia grupowego
  • Atrakcyjna oferta opieki medycznej

Ingram Micro Commerce & Lifecycle Services
Share: mail

STILL LOOKING?

Get updates about the latest job openings
that match your skills.

Sign up today