Ingram Micro
Join our Talent Network

Technical Trainer

This job posting is no longer active.

Budapest, Hungary
Job ID: 43874

Description

Érdekel az IT világa? Szívesen dolgoznál nemzetközi környezetben egy stabil hátterű cégnél? Szívesen tanítasz másokat, ugyanakkor Te is szeretsz fejlődni? Akkor jó hírunk van, minderre most lehetőséged nyílik, hiszen bővítjük az oktatásért felelős csapatunkat az Ingram Micro Magyarországnál.

munkakörre keressünk kollégánkat

Kik vagyunk mi?

Az Ingram Micro Magyarország a világ legnagyobb informatikai és telekommunikációs nagykereskedőjének magyarországi leányvállalata, a nemzetközi és magyar IT piac egyik legmeghatározóbb szereplője. Cégünk a világ 45 országában több, mint 30.000 munkavállalót foglalkoztat, a magyar piacon pedig közel 20 éve van jelen.

Milyen nálunk dolgozni?

Irodánk Budapesten a Madarász Viktor utcában helyezkedik el, de lehetőséget kínálunk home office-ra is. Kellemes, korszerű munkakörülményekre számíthatsz, ahol folyamatosan igyekszünk jó hangulatot varázsolni – akár a pizzanap, akár a gyümölcsnap programjainkkal.

A jó közösséget közös rendezvényekkel kovácsoljuk össze, aminek hangulatához nagyban hozzájárul céges zenekarunk.

Milyen feladataid lesznek?

                           szakmai képzések megtartása (tantermi, on-line), magyar és angol nyelven üzemeltetők, rendszergazdák, IT szakemberek számára

                           hivatalos gyártói szakmai-és tréneri minősítések megszerzése és folyamatos „frissítése”

                           speciális képzési tematikák kialakítása

                           szakmai videofelvételek előkészítése és elkészítése

                           szoros együttműködés piacvezető partnerünkkel, a Hewlett Packard Enterpise-al

                           ügyfelek magas színvonalú szakmai támogatása

                           pre-sales tevékenység

                           a képzésmenedzsment munkájának szakmai támogatása

Mi tehet sikeressé ebben a pozícióban?

                           felsőfokú műszaki végzettség

                           minimum 5 év szakmai tapasztalat az alábbi területeken:
Szerverek, adattárolók, hálózat, adatközponti technológiák, felhő megoldások

                           magas szintű angol nyelvtudás írásban és szóban

                           magabiztos, határozott fellépés

                           szakmai igényesség

                           precizitás

                           támogató attitűd

                           innovatív szemlélet

                           kimagasló prezentációs és kommunikációs képességek

                           rugalmasság

                           proaktív hozzáállás

                           szakmai nyitottság

Mindezek mellett előnyt jelent:

                           pedagógiai végzettség

                           valamely informatikai gyártó Tréneri minősítésének megléte

                           felnőttképzés területén vagy felnőttoktatásban szerzett tapasztalat

                           oktatási módszertanok ismerete

Ezen túl miért érdemes hozzánk csatlakoznod?

                      versenyképes fizetést, és cafeteria juttatást biztosítunk

                      stabil munkahellyel és hosszú távú munkalehetőséggel számolhatsz

                      átfogó szakmai képzési programmal bővítheted tudásod

                      minősített oktatásmódszertani képzéseken vehetsz részt

                      változatos munkára számíthatsz

                      sikeres csapatban és jó hangulatban tevékenykedhetsz – akik között mind szakmailag mind személyiségben lehetőséged van fejlődni

Látogass el karrieroldalunkra, ahol több információt tudhatsz meg rólunk, illetve Facebook-on, és Instagramon is tájékozódhatsz rólunk bővebben!

Várjuk jelentkezésed, és reméljek hamarosan csapatunkban köszönthetünk!

Share: mail

STILL LOOKING?

Get updates about the latest job openings
that match your skills.

Sign up today