Ingram Micro
Join our Talent Network

Lider Magazynu

Wrocław, Poland
Job ID: 44304

Description

Ingram Micro Services jest częścią globalnej firmy INGRAM MICRO, największego na świecie sprzedawcy i dystrybutora produktów elektronicznych, świadczącego usługi dla największych światowych gigantów.

Do naszego oddziału w Pietrzykowicach (gm. Kąty Wrocławskie) poszukujemy osoby na stanowisko:

Lider magazynu

Główne zadania:

  • Zarządzanie zespołem pracowników magazynu, ustalanie i egzekwowanie dziennych norm wydajności przyjęcia towaru.
  • Tworzenie grafiku i zarządzanie czasem pracy podległych pracowników.
  • Nadzór nad dokumentacją wysyłkową.
  • Raportowanie do kierownika magazynu wyników pracy zespołu w oparciu o ustalone wskaźniki.
  • Zapewnienie przestrzegania zasad BHP przez pracowników magazynu.
  • Uczestnictwo w audytach BHP, organizowanie działań korygujących i zapobiegawczych w celu eliminacji zagrożeń w miejscu pracy.
  • Nadzór nad flotą wózków jezdniowych.
  • Współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

  • Znajomość SAP (WMS) i pakietu MS OFFICE w stopniu dobrym.
  • Znajomość zasad gospodarki magazynowej.
  • Doświadczenie min. 2 letnie na podobnym stanowisku oraz w zarządzaniu zespołem min. 10 osobowym.
  • Umiejętność planowania i koordynowania prac podległych pracowników.
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane uprawnienia „IWJO”
  • Mile widziane wykształcenie wyższe - logistyka
  • Mile widziana znajomość podstaw Lean Manufacturing bądź pochodnych

Oferujemy:

  • Praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełny etat.
  • Karty podarunkowe na święta.
  • Dopłaty do karty multisport.
  • Dopłaty do wypoczynku.
  • Atrakcyjna oferta ubezpieczenia grupowego.
  • Atrakcyjna oferta opieki medycznej.

Ingram Micro Commerce & Lifecycle Services
Share: mail

STILL LOOKING?

Get updates about the latest job openings
that match your skills.

Sign up today