Ingram Micro
Join our Talent Network

Magazynier

Brwinów, Poland
Job ID: 46799

Description

Opis stanowiska:

  • Przyjmowanie towaru: rozładunek, kontrola opakowań, sporządzenie protokołów przyjęcia, kontrola zawartości przesyłki, skanowanie kodów, wprowadzenie danych do systemu, archiwizacja dokumentów dostawy,
  • Rozkładanie towaru na półkach/w regałach, przenoszenie towaru pomiędzy lokalizacjami,
  • Wydawanie towaru:  przygotowanie towaru zgodnie ze zleceniem, skanowanie kodów, wprowadzanie danych do systemu, wystawianie dokumentu dostawy WZ, kontrola poprawności kompletacji, wystawienie dokumentów przewozowych, pakowanie, załadunek i wydawanie przesyłek przewoźnikom, tworzenie dokumentów przewozowych, archiwizacja dokumentów,
  • Czynności ogólno-magazynowe: porządkowanie towaru, utrzymywanie porządku i czystości, sortowanie i wywóz odpadów, uczestniczenie w inwentaryzacjach.

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Samodzielność, odpowiedzialność i uczciwość,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Gotowość pracy zmianowej poniedziałek – piątek (od 09:00 do 17:00 lub od 11:00 do 19:00),
  • Dbałość o towar i wyposażenie magazynu.

Oferta:

  • Prywatna opieka medyczna, karta Benefit,
  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Nadgodziny płatne 100%,
  • Możliwość pracy w międzynarodowej firmie.

Share: mail

STILL LOOKING?

Get updates about the latest job openings
that match your skills.

Sign up today