Skip to main content

Ingram Micro Polska

a man and woman shaking hands

Kim jesteśmy

Ingram Micro to międzynarodowa firma dystrybuująca i serwisująca urządzenia elektroniczne. Posiadamy oddziały w Warszawie i we Wrocławiu, gdzie rozwijamy nowe pomysły i kształtujemy przyszłość.

Ingram Micro Polska to miejsce, gdzie rozwijają się nowe pomysły, a talenty kształtują przyszłość. Nasze portfolio obejmuje ponad 150 renomowanych producentów, a w naszym magazynie znajduje się ponad 200 000 różnorodnych produktów, co sprawia, że jesteśmy jednym z liderów branży IT.

Jesteśmy zespołem ponad 100 certyfikowanych inżynierów, gotowych do podejmowania wyzwań i tworzenia innowacyjnych rozwiązań. Nasza firma jest miejscem, gdzie pasja do pracy idzie w parze z profesjonalizmem.

Ingram Micro Polska posiada 4 biura oraz nowoczesnego magazynu. Oferujemy elastyczne godziny pracy, uwzględniające także pracę zdalną, co pozwala na dostosowanie harmonogramu do indywidualnych potrzeb.

Poszukujesz miejsca, gdzie Twoje umiejętności będą doceniane? Przyłącz się do naszej społeczności i wspólnie budujmy przyszłość.

LinkedIn